תקנון

לקוח יקר.
ברוך הבא לחנות האינטרנט “גילי טויס” מבית גילי צעצועים.
האמור בתקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מתייחס לשני בני המין.
תקנון זה ותנאי השימוש מגדירים את זכויותיך וחובותיך בעת השימוש באתר ובעת הזמנת המוצרים הנמכרים בו. הנך מתבקש לקרוא קטעים אלה במלואם ובקפידה מפני שהם מהווים הסכמתך לכל הנאמר בתנאי השימוש הנ”ל וכל שימוש באתר, גלישה באתר ו/או קניית מוצרים באתר, הינם מהווים את הסכמתך לתנאי השימוש הנ”ל.

שירות לקוחות ויצירת קשר בכל בעיה בשעות 10:00-15:00
טלפון ווצאפ שירות לקוחות : 0559597269
אימייל: gilitoys.il@gmail.com

 1. המחירים המופיעים באתר הינם רלוונטים אך ורק לרכישה באתר.
  המחירים בחנות הפיזית “גילי צעצועים”  ביהוד עשויים להיות שונים מאשר באתר. 
 2. המונח “לקוח”, בכפוף לתקנון זה ותנאי השימוש בו, כוונתו ומשמעו היא כל אדם המשתמש באתר זה בכל אופן שהוא. (להלן: “הלקוח”), והלקוח מתחייב שלא להשתמש בפרטים, במידע, בשירות ובמוצרים המוצגים באתר וכל שימוש אשר אינו תואם לחוק והדין, לתקנון ולתנאי השימוש של מפעילת האתר.
 3. באתר מופיעים מגוון גדול ורחב של מוצרים ושירותים ,לכל מוצר המוצג למכירה באתר מוצג “דף מוצר” בו יופיעו פרטי המוצר ומחירו ויש להוסיפו לסל הקניות בכדי לרכוש. לאחר מכן, מזינים פרטים אישיים, פרטי התקשרות, כתובת האספקה ולבסוף משלמים.
 4. במידה ונפלה טעות  בהצגת המוצר ו/או תוכנו לא יחייב הדבר את גילי טויס שכן המוצרים באתר מוצגים באמצעות תמונות להמחשה בלבד וייתכן כי יימצא שוני, הבדלי צבע או שינויים אחרים במראה המוצר שהתקבל.
  במידה וקיבלתם מוצר שונה ממוצר שהזמנתם, תוכלו להחזירו תוך 3 ימים מיום קבלתו.
 5. במידה וחלה טעות בהזנת פרטי המוצר ומחירו אנו נדאג ליצור קשר עם הלקוח כדי לעדכן אותו בטעות ו/או במחיר הנכון ולתת לו את הבחירה אם לרכוש את המוצר במחיר הנכון או לא. 
 6. אתר “גילי טויס” מציג מאות מוצרים, רובם נשלחים לחנות בהזמנה אישית בלבד. בנוסף, איננו מעדכנים את מלאי המוצרים כל יום ולא עובדים עם תוכנות ניהול מלאי אוטומטיות ולכן יכולה להיווצר סיטואציה בה יתקבלו הזמנות ורכישות למוצר שאינו במלאי. במידה וזה קורה אנו ניצור קשר עם הלקוח ונעדכן אותו על כך.
 7. חברת המשלוחים הינה אחראית על השילוח, על האיזורים ועל זמן האספקה. המשלוחים יבוצעו בשטחי מדינת ישראל בכפוף ליכולת חברת השליחויות ולפי תנאיהם. בנקודות רחוקות במדינת ישראל עלולים להתקיים עיכובים באספקת המוצר. בנוסף, גילי טויס שומרת לעצמה את הזכות להחליף את ספק השליחויות ללא הודעה מראש.
 8.  זמן אספקת המוצר במשלוח רגיל הינו בין 2 ל- 4 ימי עסקים (לא כולל שבתות וחגים), כאשר המוצר קיים במלאי.
  “גילי טויס” איננה יכולה להתחייב לזמן אספקה כאשר המוצר אינו נמצא במלאי בחנותה ו/או במחסניה.
 9. תעריף המשלוח מוזן באתר והינו עומד על 35 ש”ח למשלוח, במידה ובחר הלקוח באיסוף עצמי לא יחויב בדמי משלוח אך יש לתאם מראש איסוף בחנות. בקנייה מעל 300 ש”ח לא יחוייב הלקוח בדמי משלוח.
  איסוף עצמי- מהחנות “גילי צעצועים” ברחוב סעדיה חתוכה 5 יהוד. הלקוח שאוסף את המוצרים חייב להיות זה שרכש באתר בפועל והוא מחוייב להציג תעודה מזהה שלו. יש לאסוף את החבילה תוך 7 ימי עסקים מקבלת המייל.
 10. אם מוצר מסוים חסר במלאי, יוצע ללקוח מוצר חלופי או שתהיה באפשרותו לבטל את העיסקה ולקבל החזר כספי.
 11. בימים א’-ה’ הזמנות שיתקבלו עד השעה 11:30 בצהריים יטופלו באותו היום, הזמנות שיבוצעו לאחר השעה 11:30 יטופלו ביום שלמחרת. (שישי שבת לא עובדים).
 12. גילי טויס שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן במקרה הצורך את תמחור המשלוחים. דמי המשלוח יחויבו עם ביצוע ההזמנה. אם העיסקה חוייבה במספר תשלומים, רשאית גילי טויס לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.
 13. במידה והלקוח החזיר מוצר עם שליח, אנו ממליצים לשלוח את המוצר באופן כזה שלא יינזק ולארוז אותו כראוי. כל נזק שייגרם למוצר במהלך המשלוח יהיה באחריות הלקוח בלבד.
 14. גילי טויס אינה אחראית על התוכן, המידע והחומר המוצג, כשכן ישנם תכנים אשר הועברו למפעילת האתר על ידי היבואנים ו/או היצרנים ו/או צדדים שלישיים שונים.
 15.  האחריות למוצרים הינם של יבואני המוצרים ו/או היצרנים של המוצרים ו”גילי טויס” היא הספק שירות בלבד  ולכן תנאי ומדיניות האחריות של המוצרים הם בכפוף לתנאיו והחלטתו של היבואן בישראל.
 16. אין אחריות על כל שבר, נזק ורטיבות במוצר ומשלוח המוצר הפגום והחזרתו ללקוח יבוצעו על חשבון הלקוח ותחת אחריותו.
 17. הזמנה שנשלחה ללקוח דינה כמוצר שהתקבל, ולכן במידה ומיאן הלקוח לקבל את המוצרים יתבקש השליח להחזיר המוצרים לגילי טויס על חשבונו של הלקוח, ואמצעי התשלום של הלקוח יחויב בעלות המשלוח.
 18. במקרה של בעיה כלשהי באחד המוצרים רשאי הלקוח לפנות ל”גילי טויס” ואנחנו נבדוק זאת עם היבואן. 
 19.  גילי טויס שומרת לעצמה את הזכות להחליף את המוצר הפגום באותו מוצר/לזכות את הלקוח/לשלוח אותו לתיקון אצל היבואן לפי שיקול דעתה.
 20. התשלום באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי באופן מאובטח ובכפוף לתנאי חברת האשראי, במחירים שנקבעו באתר וכוללים מע”מ כחוק. אם הלקוח לא מעוניין לרכוש דרך האתר הוא יוכל לרכוש דרך נציג בטלפון 0559597269.
 21. הלקוח רשאי להחזיר מוצר שרכש באתר תוך 14 יום מיום קבלתו כשהוא חדש באריזתו המקורית וללא פתיחה או שימוש ועליו יקבל זיכוי כספי בניכוי דמי המשלוח.
 22. אם עברו יותר מ14 ימים או אם המוצר נפתח/ננזק/נפגם הלקוח יזוכה לפי הערך היחסי שתיקבע גילי טויס.
 23. מובהר כי גילי טויס ו/או מי מטעמה שומרים לעצמם את הזכות לעשות כל שינוי/עדכון/מחיקה/הוספה של תנאי השימוש והתקנון לעיתים ללא צורך במסירת הודעה מראש. כל שימוש כלשהו באתר יהווה הסכמה מחודשת לתקנון, עדכוניו, תנאיו ושינויו. נוסח התקנון ותנאי השימוש העדכניים יופיעו בכל עת באתר החברה. מומלץ לעיין בתקנון ובתנאי השימוש בכל כניסה לאתר בכדי להתעדכן, להכיר, להבין וללמוד על השינויים שחלו.
  במידה ואינך מסכים לחלק ו/או לכל מתנאי השימוש, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 24. האתר מופעל על ידי החנות הפיזית “גילי צעצועים” עוסק מורשה 034476028 הממוקמת ברחוב סעדיה חתוכה 5 יהוד-מונוסון . במידה ומפעילת האתר תזהה קניות שאינן סבירות כגון קניות סיטונאיות, קניות לשם מכירה או לשם פגיעה בעסק היא תהיה רשאית לפנות ללקוח לצורך קבלת הסבר ו/או הבהרות ו/או לבטל את ההזמנה.
 25. תקנון ותנאים אלה חלים על כל שימוש באתר ושירותיו, הן באמצעות מחשב, הן באמצעות סמארטפון או כל מכשיר תקשורת אחר והן בכל רשת שהיא.
 26. הלקוח מתחייב למסירת פרטים אישיים ומידע נכונים, עדכניים ואמיתיים. פרטים אלו יישמרו במאגרי המידע של גילי טויס וישמשו לשמירה על קשר מסחרי עם הלקוח במידה וירצה. הזנת פרטים אלו הינה ברצונו והסכמתו של הלקוח ואין מחובתו להזין זאת. כמו כן, הלקוח רשאי לבקש תיקון ו/או מחיקת המידע בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ”א-1981
 27. השימוש באתר הינו אישי והלקוח מתחייב להשתמש בו לעצמו ולצרכיו בלבד. כמו שכן על הלקוח מוטלת האחריות המלאה על השימוש בתכני ושירותי האתר והוא מתחייב להשתמש באתר לפי החוק והדין. הלקוח הינו האחראי על המידע שמזין באתר, שכן הנתונים והמידע באתר אינם חסויים.
 28. לא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה או דרישה כלפי גילי טויס בנוגע לתכנים, תכונות, יכולות, שירותים, מגבלות, התאמות והגדרות שכן גילי טויס אינה מתאימה את האתר לצרכיו של כל אחד ואחד. בנוסף לכך, גילי טויס אינה מתחייבת שהשירות באתר יינתן כסדרו ו/או ברציפותו שכן טעות לעולם חוזרת. 
 29. גילי טויס אינה מתחייבת שהאתר יהיה חסין מגישה זרה למחשבי החברה ואינה תישא באחריות לנזקים, קלקולים, תקלות וכשלים מכל סוג שהן.
 30. כל שימוש לרעה בתכני האתר אסור ואין להשתמש באמצעים לשימוש בתכני האתר. בין היתר, הפעלת תוכנה ו/או אמצעי ו/או יישום ו/או רובוט לשם סריקה, חיפוש, העתקה, ריגול, ואחזור תכנים מהאתר הינה אסורה.
 31. כל הזכויות באתר שמורות לגילי טויס. כל המידע מוגן לפי חוק: התצוגה, גרפיקה, טקסטים,יישומים ותמונות הנם של החברה או ניתנו ברישיון ע”י יצרן/יבואן לו יש את הרישיון. ללקוח אסור לעשות כל פעולה אשר עלולה לפגוע בזכויות הקניין הרוחני.
 32.  אסור ללקוחות באתר החברה לבצע בו שינוי וכל פעולה של העתקה, הפצה, שידור, הצגה, פירסום, הנפקת רישיון, מכירת מידע ותכנים, דורשת רשות מפורשת של מפעילת האתר בכתב ומראש.
 33. לביצוע הזמנה נדרש מילוי הפרטים, לאחר מכן יש להקליק על “שליחת הזמנה” מעבר לתשלום ולמלא את פרטי אמצעי התשלום. על הלקוח למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים על מנת למנוע, ככל האפשר, תקלה במשלוח.הלקוח מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסר. מפעילת האתר לא תעשה בפרטי הלקוח כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר אשר מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה. במידה ובמהלך ביצוע ההזמנה תמסור מידע ופרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אל הלקוח ולא נהיה מחוייבים לקבל את הזמנתו. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטי זיהוי מוטעים שמסר – כרטיס האשראי שלו יחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. לכן על הלקוח למלא פרטים מדויקים ועדכניים. לאחר שהזין את פרטי כרטיס האשראי, יישלח אליו באמצעות הדואר האלקטרוני אישור הזמנה המפרט את פרטי הזמנתו. במידה ואינו אוסף את המוצר באיסוף עצמי כהגדרתו להלן, הליך ההזמנה יושלם לאחר שיישלח אל הלקוח מייל נוסף עם חשבונית/קבלה ועדכון כי הזמנתו הועברה לחברת השליחויות.
 34. תמונות המוצרים באתר מוצגות ומיועדות להמחשה בלבד, וייתכנו שינויים והבדלים בצבע, במראה, בגוון, בציור, בגודל וכדו’  בין התמונה של המוצר באתר עצמו לבין המוצר הנמכר בפועל, הן בשל מגבלות האתר, גודל התמונות, איכותן, משקלן או הן עקב שינויים הנערכים במוצרים מעת לעת. ואין בכך בכדי להטיל על גילי טויס, או מי מטעמה, אחריות כלשהי לכל ניראות אחרת, שוני ו/או הבדל בין תמונת המוצר לבין המוצר שהתקבל בפועל.
 35. גילי טויס יכולה לעדכן ולשנות מידי פעם את עיצוב ומבנה האתר, את השירותים, את שעות הפעילות, את חבילות המוצרים באתר ותוכל לעדכן כל היבט אחר הכרוך באתר ללא הודעה מראש. 
 36. גילי טויס רשאית שלא לאפשר ללקוח מסוים להזמין ולבצע רכישה באתר, גם אם כבר רכש בעבר באתר. מבלי לגרוע מהאמור, אנו רשאים לבטל זכאות לקוח לבצע הזמנות באתר במידה והלקוח מסר פרטים שגויים במתכוון ו/או אם הלקוח פגע בדרך כלשהי באתר/ בעליו/ עובדיו ו/או אם ביצע מעשה לא חוקי עפ”י חוקי מדינת ישראל ו/או אם הלקוח הפר הסכם זה ו/או אם הלקוח חייב כספים לגילי טויס ובעליה ולא פרע חובו ו/או אם כרטיס האשראי של הלקוח נחסם או הוגבל לשימוש.
 37. אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה עיסקה ו/או חיוב של הלקוח, גילי טויס לא תהיה חייבת לספק ללקוח את המוצרים שהזמין. במקרה זה נמנע מחיוב אותו לקוח. במידה וחוייב בשוגג, אנו נדאג לזיכוי מתאים כשיודיע לנו על כך. בכל מקרה בו העסקה לא תכובד על ידי חברת האשראי, הרכישה תתבטל ולמשתמש לא תהיה טענה בעניין זה.
 38. במידה וכרטיס האשראי של הלקוח אינו תקף ו/או חברת האשראי לא כיבדה את העסקה שביצע ו/או שהמוצר שהזמין הלקוח אזל מהמלאי גילי טויס רשאית ליצור איתך קשר לשם השלמת העסקה או ביטולה.
 39. כדי שהלקוח יקבל את המוצרים שהזמין, פרטי ההזמנה צריכים להיקלט בגילי טויס באופן תקין ומאורגן, כאשר הלקוח מזין את כל הפרטים הנדרשים ליצירת קשר עימו לצורך תיאום המשלוח. הנהלת האתר לא תספק את המוצרים שהזמין, אם ההזמנה של הלקוח לא נקלטה במערכותיה מכל סיבה שהיא, או אם נקלטה באופן שאינו תקין.
 40. כל המחירים המופיעים באתר מוצגים לצד המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מס ערך מוסף, אם הוא חל לפי הדין. מחירי המוצרים המופיעים באתר אינם כוללים דמי משלוח.
 41. גילי טויס יכולה לעדכן מחירים באתר מעת לעת ובלא צורך בהודעה מראש. המחיר שהתפרסם בעת שהלקוח ביצע את ההזמנה הוא יהיה התקף אך אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, הלקוח יחוייב לפי המחירים המעודכנים.
 42. במידה וחלה טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. גילי טויס רשאית לפנות ללקוח לאחר שביצע הזמנתו, להודיע לו כי חלה טעות ולאפשר ללקוח לבחור אם לרכוש במחיר המתוקן והנכון או לבטל את העיסקה. וללקוח לא יהיו שום טענות בעניין זה.
 43. גילי טויס תדאג לאספקת כל מוצר שנקנה על ידי הלקוח באתר לכתובת במדינת ישראל, בהתאם למפורט במדיניות המשלוחים באתר ובהתאם לתקנון ותנאי השימוש של האתר. גילי טויס תספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי.
 44. חישובם של ימי עסקים בהזמנת המוצרים הינם מימים ראשון עד חמישי ואינם כוללים את ימי שישי, שבת, חג, ערבי חג, ימי חג וימי שבתון.  יום ביצוע ההזמנה אינו כלול ואינו נחשב בין ימי העסקים .
 45. לגילי טויס שמורה הזכות להודיע כי אין ביכולתה להוביל את המוצר לאזור מסוים, ובמקרה זה הלקוח לא יחוייב בדמי המשלוח ויוכל הלקוח לבוא לאסוף בשירות עצמי.
 46. התקנון של חברות השילוח עימם אנו עובדים יחול ויהא תקף על כל משלוח ואספקה של מוצר דרכם ובאמצעותם. במידה ומשלוח באמצעות שליח יעשה עד הבית, עשוי המשלוח ביישובים מסויימים, קיבוצים ועוד, להיות מסופק לסניף הדואר הקרוב ליישוב או למזכירות הישוב וכדומה, ותתקבל הודעה על כך ללקוח.
 47. גילי טויס לא תהיה אחראית לכל טעות ו/או איחור ו/או עיכוב ו/או תקלה באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות מלחמות, מגפות, שביתות, השבתות, תקלות ברשת או במערכת המחשוב או תקלות בקווי הטלפונים.  תוגבל אחריותה של גילי טויס בקשר לאיחורים, עיכובים או כשלים באספקת מוצרים או שירותים שנרכשו באתר, לנזקים ישירים ככל שייגרמו עקב מעשה או מחדל של מפעילת האתר או מי מטעמה ובהיקף שלא יעלה על מחיר המוצר או השירות שנרכשו על ידי הלקוח. 
 48. גילי טויס ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות. בנוסף, במקרה של שינוי כתובת לאחר ביצוע הזמנה, ייתכן עיכוב באספקת המשלוח.
 49. בעת אספקת משלוח עד הבית עם אישור מסירה, רשאית מפעילת האתר לבקש את נוכחותו של הרוכש ולוודא באמצעות תעודת זהות וחתימה שהוא אינו קטין.
 50. גילי טויס מבהירה בזאת כי אישור הזמנה סופי יימסר רק בהודעת מייל מטעמה ובפרטים המופיעים באותו מייל. היות ומדובר במכירה באמצעות האינטרנט כפוף אישור ההזמנה ואספקתה במלאי קיים של המוצר בחנות
 51. במקרה ובו לא תוכל לספק גילי טויס את ההזמנה של הלקוח, אף אם הוזמנה בהתאם להוראות האתר, לא תבוצע ההזמנה, לא יגבה כל תשלום מהלקוח והלקוח מוותר בזאת על כל טענה כנגד מפעילת האתר בעניין זה.
 52.  גילי טויס רשאית להציג באתר מבצעים, הגרלות, הטבות, קופונים והנחות ורשאית בכל עת להפסיק אותם, להחליפם או לשנותם, ללא מתן הודעה מוקדמת על כך.
 53. לא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי גילי טויס ו/או מי מטעמה בגין ביצוע שינויים, באגים ותקלות שיתרחשו באתר.
 54. מבלי לגרוע מהאמור בהסכם זה הלקוח מתחייב לפצות את גילי טויס ו/או מי מטעמה במידה ויפר תנאים אלה, כולם או חלקם.
 55. הלקוח יכול ליהנות ממבצעים, הטבות והנחות באתר אך הזכאות לכך כרוכה בכך שלא יעשה כל שימוש לרעה באלו ויעמוד בתנאים של הטבות והנחות אלו. גילי טויס שומרת לעצמה את הזכות לבדיקה מחודשת של זכאות הלקוח למבצע, הטבה או הנחה אם רואה בכך לנכון.
 56. מבצע, הטבה, קופון\שובר מתנה (לרבות קוד קופון) מוגבל למימוש אחד לכל משתמש, כולל כפל מבצעים, למעט אם מפעילת האתר ציינה אחרת במפורש (לרבות בפרסומת ו/או בדף מכירה של מוצר, ו/או במקום אחר באתר).
 57. ביטול עסקה יעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) והתקנות שהותקנו על פיו. הפירוט להלן אינו בא להתנות או להחליף את הוראות החוק והוא לנוחיותכם בלבד. בכל מקרה בו ישנה סתירה בין האמור להלן לבין הוראות החוק, הוראות החוק גוברות.
 58. הלקוח רשאי לבטל עסקה עד 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת המסמך המכיל את פרטי רכישת המוצר, לפי המאוחר מביניהם.
 59. גילי טויס ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל שימוש לא חוקי, בלתי מורשה, שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשה הלקוח שימוש באתר.
 60. עסקאות שלא אפשריות לביטול על ידי הלקוח – ברכישת מוצרים מסוימים, לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה, לרבות כמפורט בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן:

   

  א. טובין פסידים;
  ב. שירותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי, אם מועד ביטול העסקה חל בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן;
  ג. “מידע” כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ”ה-1995;
  ד. טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה (כגון מוצרי דפוס);
  ה. טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.
 61. ביטול העסקה יעשה טלפונית מול גילי טויס ובכתב באמצעות הדואר האלקטרוני  gilitoys.il@gmail.com . רק מייל חוזר המאשר את קבלת הודעת ביטול העיסקה יהיה האישור לביטול העסקה. על הלקוח לצרף להודעת ביטול העסקה חשבונית המעידה על עצם ביצועה עם גילי טויס או הוכחה אחרת, לשביעות רצון הנהלת האתר, לגבי עצם ביצוע העסקה, זמניה, סכומיה ואמצעי התשלום.
 62. בהודעת אישור ביטול עסקה גילי טויס תציין את סכום הזיכוי לשימוש באתר לו הלקוח זכאי עקב ביטול העסקה ובו הלקוח יוכל לרכוש באתר ללא תוקף. אך אם ברצון הלקוח לקבל החזר כספי עליו לשלוח מייל חוזר, כמפורט בהודעת אישור ביטול העסקה.
 63. החזרת מוצר תהא באריזתו המקורית. בנוסף, לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מסט, אלא רק את מלוא הסט.
 64. אם סיבת ביטול העסקה היא בעקבות פגם או טעות בהזמנה במערכותינו, הלקוח לא יחוייב בדמי ביטול והמוצר יוחזר על חשבון גילי טויס, וזאת לאחר שיוכח כי המוצר פגום או כי נעשה טעות על ידינו. במידה והמוצר הוחזר לגילי טויס ויימצא על ידה כתקין, החזרת המוצר תהיה על חשבונו של הלקוח, וכרטיס האשראי של הלקוח יחויב בעלות המשלוח.
 65. במידה והלקוח מעוניין בהחזר כספי, ההחזר הכספי יועבר אליו לפי החוק, ואך ורק לאמצעי התשלום שממנו בוצעה העסקה. חשוב להדגיש שבכרטיס דיירקט לא יתאפשר זיכוי כספי ותינתן יתרה לרכישה באתר.
 66. במידה וקטין מתחת לגיל 18 או אדם אחר שאינו זכאי לבצע פעולות משפטיות גלש באתר ועשה בו שימוש ו/או הזמנה גילי טויס לא תישא בשום נזק או תשלום מכל סוג שהוא. כל פעולה כזו שנעשתה, תיחשב כפעולה שבוצעה על ידי או באישור אפוטרופוסו של מבצע הפעולה.
 67. גילי טויס ו/או מי מטעמה היא ספקית המוצרים בלבד ואינה מתעסקת בייבוא ו/או ייצור המוצרים ולפיכך, אינה נושאת באחריות לתקנם, לטיבם, לתכונותם, לשמם, ואיכותם של המוצרים. בכל מקרה, החבות בגין מוצרים הנמכרים באתר, תהא על פי דין, ולא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר או השירות שהוזמנו על ידי הלקוח. 
 68. גילי טויס שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן חד צדדי ומיידי מראש כל מתן שירות ללקוח, בלי שיינקטו כנגדה צעדים כלשהם. כמו כן, שומרת את הזכות, להפסיק פעילותו של לקוח באתר ו/או לחסום לקוח מכניסה לאתר אם לא יעמוד באחד מתנאי שימוש אלה.
 69. גילי טויס יכולה לעדכן ולשנות מידי פעם את עיצוב ומבנה האתר, את השירותים, את שעות הפעילות, את חבילות המוצרים באתר ותוכל לעדכן כל היבט אחר הכרוך באתר ללא הודעה מראש. 
 70. הסכם זה יהיה כפוף לדין ולחוק של מדינת ישראל והוא מסכם את כל המוסכם בין גילי טויס לבין הלקוח לגבי השימוש וההזמנות באתר.
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   חישוב עלויות משלוח
   החלת קופון
   קופונים זמינים
   gili קבלו 10% הנחה
   למעבר לצ'אט בוואטסאפ
   שירות הלקוחות של גילי צעצועים
   שירות הלקוחות של Gili Toys זמין עבורכם לכל שאלה!
   מוזמנים לפנות אלינו ונענה בהקדם
   דילוג לתוכן