מדיניות פרטיות

גילי טויס מכבדת את פרטיות הלקוח באתר שלה. בתנאים אלו תוכלו לעיין וללמוד על מדיניות הפרטיות שלנו.
המדיניות מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות אך מכוונת לשני המינים.
מסירת מידע לגילי טויס תלויה ברצון והסכמת הלקוח ולא קיימת שום חובה למסירת המידע, במידה ובחר הלקוח להשתמש באתר הוא יידרש למסור פרטים.
במסגרת הליך הקנייה גילי טויס תבקש מהלקוח פרטים מזהים כגון: שם, כתובת, מספר טלפון ועוד. ללא מסירת הפרטים הללו לא תוכל גילי טויס למסור ללקוח את ההזמנה.
הלקוח מתחייב כי הפרטים שמסר נכונים, אמינים ומדוייקים והוא מאשר כך. במידה והפרטים שגויים או חסרים עלולה גילי טויס לנקוט בצעדים כגון מניעת גישה לאתרה, הגבלת הלקוח ועוד.
הפרטים שמסר הלקוח בעת ההרשמה יישמרו במאגר הלקוחות של גילי טויס והשימוש באתר ואישור הלקוח מעידים על כך כי הנו מסכים שפרטיו יישמרו וינוהלו במאגר המידע לעיל.
המידע שבמאגר ישמש למטרה שלשמה הוקם ובהתאם להוראות מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין- וכן כדי לאפשר ללקוח להשתמש בשירותי האתר, כדי לזהות את הלקוח במהלך כניסות חוזרות, לחסוך ללקוח הזנה חוזרת, כדי לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר, כדי לאפשר ללקוח להתאים את השירותים להעדפותיו, ליצירת קשר עם הלקוח במידת הצורך, להציג מוצרים בתחומי התעניינותיו של הלקוח, כדי לדאוג לתפעול תקין של האתר, כדי לשלוח דיוור ישיר ופרסומות במידה והלקוח מאשר.
גילי טויס תשמור על פרטיות הלקוח ולא תחלוק מידע אישי של הלקוח עם צדדים שלישיים ללא רשותו אלא אם זה לצורך תפעול ו/או מחקר ו/או סקר עבור מפעילת האתר או באם הלקוח הפר את תנאי התקנון ועשה פעולות מנוגדות לדין ולחוק ו/או באם ישנו צו שיפוטי המבקש למסור פרטים אלו ו/או בכל מחלוקת טענה או דרישה

גילי טויס עשויה לאסוף מידע על נוהג הלקוח באתר, לרבות מוצרים שרכש, תכנים שיצר או טענה לאתר, מידע או פרסומות שקרא, העמודים שבהם צפה, השירותים שעניינו אותו, מקום המחשב שבאמצעותם ניגש לאתר ועוד..
גילי טויס שומרת לעצמה את הזכות להטמיע ולהשתמש בשירותי פרסום, תצוגה ורשימות שיווק מחד אשר נעזרים ב”עוגיות” או באמצעים נוספים.

גילי טויס תנקוט באמצעי זהירות טכניים וארגוניים סבירים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע האישי שלך.

גילי טויס נוקטת באמצעים שונים כדי להבטיח את המידע האישי שהמשתמשים באתר נדרשים לספק לצורך ביצוע הזמנה או לצורך גישה, כניסה, שליחה של מידע ותקשורת, או בכדי לשנות את המידע האישי שניתן על ידי המשתמש.
המידע המסופק על ידי הלקוח יהיה מאוחסן בשרתים מאובטחים ומוצפנים.
פרטים אישיים של המשתמש לא יועברו אל מחוץ לאתר ללא הסכמתו, אלא בתנאים שהוזכרו לעיל.

בעצם השימוש באתר הלקוח מסכים ומאשר את מדיניות הפרטיות ואת התקנון..

גילי טויס רשאית לשנות, מעת לעת, את הוראות מדיניות הפרטיות. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסר הלקוח, תפורסם על-כך הודעה באתר. אנו ממליצים להתעדכן במדיניות הפרטיות מעת לעת

גילי טויס מקפידה על קיום הוראות החוק ומכבדת את זכותם של משתמשי האתר ואחרים לפרטיות, לשם טוב, או כל זכות אחרת. אם נפגע הלקוח מהאתר ו/או בכל נושא אחר, מוזמן לפנות אלינו בהתאם לדרכי ההתקשרות המופיעים בתקנון באתר ואנו נשתדל לטפל בפנייתו בהקדם.

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   חישוב עלויות משלוח
   החלת קופון
   קופונים זמינים
   gili קבלו 10% הנחה
   למעבר לצ'אט בוואטסאפ
   שירות הלקוחות של גילי צעצועים
   שירות הלקוחות של Gili Toys זמין עבורכם לכל שאלה!
   מוזמנים לפנות אלינו ונענה בהקדם
   דילוג לתוכן